Pozycjonowanie strony www

Print
With shipment Kontakt for 0,00 zł
99,00 zł
Description

Na rynku jest wiele firm oferujących pozycjonowanie z opłatą za efekt, jednak nie wiele z nich jest skuteczne. Czy my jesteśmy skuteczni ? Tak, jednak to zależy od wielu czynników. Podejmujemy się pozycjonowania jedynie takich stron, które mają realne szanse zając wysokie pozycje, czyli stron o wysokiej wartości merytorycznej jak i estetycznej. Stron, które nie były wcześniej pozycjonowane nieprawidłowo. Jaka jest Twoja strona ? Napisz do nas i przekonaj się sam.

Pozycjonowanie to szereg prac promujących serwisy www w wyszukiwarkach internetowych. Najpopularniejszą wyszukiwarką w Polsce jest Google.pl, z której korzysta niemal 97% polskich internautów. W tej chwili żadna strona internetowa nie może się obejść bez promowania jest w Internecie a pozycjonowanie to wciąż najskuteczniejsza i wciąż najtańsza forma promocji swojej witryny w sieci. Wyszukiwarki generują ok. 80% ruchu na stronach. Jednak proporcje coraz bardziej się zmieniają gdyż coraz bardziej popularne staja się m.in. portale społecznościowe, fora branżowe i inne formy promocji stron.

Korzyści z pozycjonowania:

Poszerzenie możliwości zdobywania klientów;
Przedstawienie oferty firmy przystosowanej do potrzeb klienta;
Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy;
Wielokrotne zwiększenie sprzedaży towarów przez Internet;
Rosnąca oglądalność strony;
Wyprzedzenie konkurencji w Internecie.

Podstawowe zadania, które wykonujemy przed i po podpisaniu umowy:

Określenie słów kluczowych, które najlepiej odzwierciedlają dana branże;
Optymalizowanie kodu źródłowego strony;
Dostęp do monitoringu fraz;
Stała kontrola wyników.

Usługę pozycjonowania kierujemy do firm, sklepów internetowych, serwisów informacyjnych, blogów prywatnych, for tematycznych, czyli wszystkich tych, którzy chcą zwiększyć oglądalność swojej strony a co za tym idzie zwiększyć przychody płynące z ich serwisu internetowego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo dogodne warunki współpracy dotyczącej pozycjonowania Państwa strony, w wyszukiwarce Google.